Yaşam Alanı

Ecegok

Merhaba,
2 köpeğim var, bahçede bakıyorum. Soğuklar bastırmadan onlara güzel bir alan yapmak istiyorum. Tabana üşümemeleri için ne yapmalıyım? Taş döşeme yaptıracağız fakat bu daha da üşütür diye düşünüyorum. Tavsiyeleriniz neler?

3 CEVAP

yokistead

Kulübelerinin içine yorgan atarsanız onlar üşüdüklerinde girip yatıyorlar zaten. Eğer kulübe yoksa toprağı eşeleyip içine girip yatıyorlar. Betondan soğuk alırlar.

Elifkirci

Zemine yumuşak halı kilim vs serebilirsiniz veya battaniye olabilir. Battaniyeyi iki kat sermeniz daha iyi olur.

Mapple2

Bilmiyorum Malzeme ve Yuvanınızn durumunu ama Kulübeleri yükseltme şansınız varsa Yerde oluşan Ceyran / Rüzgar akımını kesmeniz faydalı olur ve Kulübe İçi veya Dışına Keçe veya Isı yalıtım kullanabilirisiniz.