Kedim Durmadan Lavaboda Uyuyor?

Kemalveeray

Kendim normalde her gün benimle uyuyordu ya da kanepede uyuyordu şimdi ise her gece lavaboda uyuyor alıyorum yanıma yatırıyorum gene lavaboda oyuyor ne yaptıysam gene orayq gidiyor yardım edin!

9 CEVAP

Telaşlanacak bir durum yok benimki de zaman zaman lavoboda uyuyor. Moduna göre canı nerede uyumak isterse :)

Öksürüyorsa kapıyı kapat giremesin üşütmüşse de bir takviye şurup vitamin verebilirsin

Belki daha rahat geliyordu eğer bu senin için çok sorunsa musluğu azıcık (çok az) açabilirsin bir daha gideceğini sanmıyorum. Tabii lavaboya wirke dökmekte bir yöntem ama benim kedim sirkenin kokusunu sevdiği için ișe yaramıyor. Kediden kediye değișiyor.

Petlover34

Belki birşeye bozulmuştur bu kediler bir alem :) benimde bir tanesi küsünce banyoya gidip yatiyor artik hic girmezdi banyoya. yeni yeni huylar

ayliny

Yuva gibi bir yer arıyor olabilir. Kedi yatağı alabilir ya da kendiniz yapabilirsiniz.

Kemalveeray

Ona yatakta yaptık bazen yatıyordu ona. şimdi ise lavaboya gidiyor işte suyuda açtım suyu çok seviyo açtığımda kaçmıyor orda suyu içiyo hatta. Bu gece uyutmadi beni durmadan oraya gitti

yagmurryamaan

Benim kedim de 6 7 aylikken cok uyurdu.Sonra vazgecti o huyundan.Suan 2 bucuk yasinda arada hala yatiyor saatlerce hqvdbfbfnfnnf

Kemalveeray

Yatak yaptım yatmadı lavaboya gidiyor orda uyuyor öksürüyor da hatta. bu yüzden yardım istedim

Utsuka

Öksürüyorsa uyku saatleri geldiğinde ya da yattığında lavobaya polar tarzı bir şey serebilirsiniz. Kedilere bir şey öğretmeye çalışmaktansa uyum sağlamak daha olası gözüküyor. :)