Fazladan Kedi Minderi Olup Gönderebilecek Biri Varmıdır?

Kemalveeray

Kedim (Eray) çok yaramazlık yapıyor Son günlerde lavaboda yatmaya başladı biz de onun üşütüp hasta olmasından korkuyoruz lavaboda yatmaması için ona has bir yatağının olması çok iyi olur kullanmadığınız bir kedi minderi var ise gönderirseniz çok minnettar oluruz kargo masraflarını karşılarız.

10 CEVAP

Kendi haline bırak o zaman :) bir süre sonra bırakır başka yer bulur. kediler delidir ne yapsa yeridir :)

ZehraBulutt

Evdeki herhangi bir minderi koyun işte kedi minderi istemek de nedir? Ayrıca kendiniz de yapabilirsiniz, ben polar pijama üstünden yaptım çok da güzel oldu. Ayrıca kedi kedi yatağı olsa da canı lavaboda yatmak isterse gene orda yatar.

Milahs

Evde kullanmadığınız kazak, uzun kollu tişörtten vs kendiniz de yapabilirsiniz. Biz o şekilde yaptık gayet de seviyor. Pinterest yada goggle’a kedi yastığı yapımı yazıp aratırsanız bulabilirsiniz.

Zeynepulku

Evde fazla yastık varsa içi deki yünden kendiniz rahatlıkla yapabilirisniz. ben de ev de kendim yaptım. Kediniz lavaboda yatıyor sa orayı seviyor demektir üşüse zaten kendisi anlar bunu.

Eski battaniye yada polar altlar oluyor pijama gibi onlardan koyabilirsin. Sokaktaki kedilere kutu içine eski battaniyeyi kestim koydum çıkmıyorlar içinden

Kemalveeray

Kutudan yatak yaptım içine battaniye koydum rahat olsun diye yastık bile koydum içine girip yatmiyo hatta sepettwn bile yatağı var ama genede lavaboya gidip yatiyo

Ozge00

Kediler öyledir :D
Lavaboyu kullanıyor musunuz?

Minimesi

Bence lavabonun kapısını kapayıp kitleyebilirsiniz

Kemalveeray

Tuvaleti orda