Merhabalar Ben Kendi Çabala 10 Kediye Bakıyorum Sokak Kedisi Hepsi Birbirinden Güzel.

Zyno

8 yavru 2 büyük kedi sahiplendirmek için uğraştım fakat sokak kedileri diye fazla muhattab alınmadım. Çok güzel bi yuva yapmaya çalıştım ışıkları var sıcak su torbaları var büyük kapaklı kutu içinde sıcak minder ve paspas var herşey tamam fakat mama olarak yetemiyorum yardımcı olmak isteyene fotoğraf atabilirim herşeyi yapabilirim sıcak yemek veriyorum kuru mama veriyorum hergün sularını tazeliyorum mama olarak sıkıntı çekiyorum sadece

18 CEVAP

Mehmetkr

10 kediden nolcak günde en fazla 2 kg yer onu da petshoplarda ücretsiz temin edebilirsin. Eğer çevrenizde öyle bir petshop yoksa barınağa gidin onlar size mama verir onlar da vermezse orman bakanlığıni arayın durumu anlatın ve yerel hayvan koruma görevlilerinden yardım alın benim de besledigim 8 9 tane köpek var 3 günde 15 kg mama bitiyor. Ben ayda sadece bir tane 15 kglik alıyorum onu da o köpekler için değil farklı sokak köpekleri var burada 2 tane onlara veriyorum diğerlerini barınaktan aldıklarımla hallediyorum. Petshoplarda alıyordum ilk başta ama adam bana günde 5 kg mama veremez o yüzden barınağa geçtim. Petshopta tarihi bir hafta falan geçmiş mamaları ücretsiz veriyordu. Zaten kuru mamada pek sıkıntı olmuyor tarihin geçmesi

Zyno

Ben ılgın dayim ne barınak var
Petshoplarda 1 kilosu 15 tlye tam 1 kilo bile değil satıyorlar günde yiyorlar ayrıca 1 ve 2 kiloyalar salamli bakar a yapıyorum vs tek kapımın önündeki 15 kedi değil, köpeklere vs hepsine kendi çabamla torba torba mama alarak bakıyorum sevabına destek olmak isteyen olursa Allah rızası almak isteyen olursa diye paylaştım. Tabiki 10 kedi nolcak diyorsunuz. Hem kedi hem de köpek, 5 tane köpek var kapımın önünde birinin patisi yok. Onlara da bi şekilde bakıyorum herkez

Zyno

Yardım etmek isteyen eder ve hiç usanmadan, ne kdar beslediğimi nasıl beslediğimi fotoğraflar atarım.