Nd Alerji Yapıyor, Hangi Mamayı Alsam?

Gkocg

Nd kedimizde ciddi kaşıntı ve tüy dökülmesi yaptı maalesef, o nedenle artık kullanmayacağız. Kısır, 1.5 yaşında. Proplan somonlu kısır kedi mamasıyla bayadır devam ediyoruz, sorun yaşamadık. Ek olarak arada değişiklik olsun diye başka bir mama da istiyorum. Advance hindili nasıl sizce? Başka önerisi olan var mı? Acana orijen nd kesinlikle düşünmüyorum, fazla protein bizimkine yaramıyor

9 CEVAP

simbakedi

2020deki soru ama bir şey ekliyim, acananın protein oranı %37-38, proplan kısır %41

Berrefilizzz

Ya benimkide n&d yiyor şu an aşırı kaşınıyor sizinki tavuklu narlı miydi

Palyaco

Proplan hills gluten var tavsiye etmem exclusion Akdeniz besinleri

Petlover34

Proplan somonlu derma olan dimi? Faydasi var mi tuy dokumunde kullananlar cok memnun merak ettim

hills tavsiye ederim şimdiye kadar hiç sorun yaşamadık

Gkocg

Evet tavuk nar, kısır olanı. Ondan önce de kuzulu kullanmıştık, bunun kadar olmasa da kaşındırıyormuş hayvanı. Proplana geçince fark ettim rahatladı resmen garibim.

Derma değil, normal somonlu proplan kısır kedi maması kullanıyoruz şu qn

rebeccaztre

Merhaba, benim kedimde de aşırı yalanma ve kaşıntı var. Nd tavuk narlı kısır kullanıyoruz. Proplan somondan memnun musunuz?

Arzbala

Nd ocean kullanıyorum şükürki bitmesine az kaldı çok tüy dökümü yapıyor. Mystic aldım onuda yemiyor :) Acana grasslands aldım 340 gr sevdi şimdi onun büyüğünü alıcam Acana Nd ye oranla protein oranı daha düşük sorun yaşatıcağını düşünmüyorum ama artık asla Nd almam o kesin.

Mustafa245

Nd kitten narlı benim kedimde de kaşıntı ve tüy dökmesi yaptı. Acana pasifica ya geçtim kaşinmalari azaldi.