Jungle Yavru Tavulu Ked Maması

chromatica

şu ana kadar bu marka hakkında kötü yorum görmedim ama bi sorayim dedim. bu markayı kullanan var mı veya bilgisi olan, bu mamaya geçiş yapmak istiyorum ona göre alacağım.

içeriği;
Protein %32
Yağ İçeriği %16
Ham Kül %4
Ham Selüloz %2
Omega-6 %4
Omega-3 % 0,65
Vitamin A (E672) 15000 IU/kg
Vitamin D 12500 IU/kg
Vitamin E 100 mg/kg
Vitamin C 120 mg/kg
Taurin 1400 mg/kg
Bakır (Sülfat Olarak) 15 mg/kg
Çinko (Sülfat Olarak) 18 mg/kg
Manganez (Sülfat Olarak) 24 mg/kg
Selenyum (Selenit) 0.22 mg/kg

10 CEVAP

Ozge00

Aslında cok kötü yorumlar var :(
Baska mamalara yonelmenizi öneririm

chromatica

@Ayben02 mystic hakkında isha yapıyor diye yorumlar duymuştum o yüzden ona pek yanaşmadım :(

Ayben02

İçeriğinde taze et yok ben bir ara borcum vardı diye iki ay kullandım ama sonra kedilerimden biri idrarını yaptıktan sonra koşturuyor ve arka ayaklarını ve poposunu yalıyordu yani ben çok tavsiye etmem ama şuan mystic kullanıyorum fiyatı çok uçuk da değil orta fiyatlı tavsiye ederim ama önce numune kullansanız tabi daha iyi olur :)

chromatica

önermek istediğiniz fiyatı uygun ve kaliteli mama varsa da yazabilirsiniz

Gelyahron

Felicia mystic golosi

Ayben02

Evet bazılarında oluyor ama ben iki kedimde öyle bir sorunla karşılaşmadım

Salihaylmz

Ben kuru mamasını markette görmüştüm ama almadim
Yavru kedim için sadece kumunu kullandım kumu gayet güzel ama büyük kediler de farklı sonuçlanabilir :)

Anonymus641126

Kediniz eğer yavruysa felicia almayın kesinlikle taneleri çok kücük kedim yerken ağzından düşüyor resmen mecbur royal canine geri döneceğiz..

Canikocum

Ben kedilerim için kullanıyorum çok seviyorlar tabi ben arada öğünlerine ek tavuk haşlıyorum kasaplara artık var mı diye sorarsanız ücretsiz olarak alırsınız.

Buketkazan

Ben de ilk sahiplendigimde bi sure kullandim cunku aniden gelisti hersey ve arastiramadim
Kısa vadede hiç kötü etkisini fark etmedim ama kullanilmamasi daha sağlıklı olur
Uygun ve sağlıklı mama olarak mystic e bakabilirsiniz