Hangi Oyuncak

Zeynepulku

1,5 yasında yetişkin erkek kedim var -kısır- iki oyuncak arasında kaldım :/ hangisini alsam bilemiyorum. Para verip alican oynasın istiyorum bckskjkcj. Sizce hangisi daha iyi kullandınız mi ? Aslında toplu olanlar oynar gibi ama kelebekli olanı da ben çok merak ediyorum :d

28 CEVAP

Alperen07

Bence kelebek benimki topla çok az oynuyor kurmalı civciv aldık korktu hala görünce tırsıyor ilgilenmiyor her kedi başka bence benimki oynamaz ama sizinki bayılabilir bizimkine ipli saçaklı şeyler olsun delirir

3 katlı oyuncakla çoğu kedi ilgilenmiyor. İnteraktif oyuncakları daha fazla tercih edebilirsiniz ilgilerini çekiyor hareket ettiği için.

ZehraBulutt

İkisini de aldım, dönen topla sadece yavrular oynuyor. Kelebekli olan da çok dandik, 1 saatte işini bitirdi kedim.

alabalik32

İlk resimdeki den bende var ama sürekli önünde durmasın bıkıyorlar. Arada verin.

incirreis

2,5 aylık kedimin faklı aktiviteye sahip 5-6 oyuncağı var ama yine de gelip elimi kolumu ısırıyor. bıkıyorlar bir süre sonra, ancak dün toplu olan 3 katlı oyuncaktan aldım ara ara toplamda 1 saat kadar oynadı. sabah evden çıkarken de oynuyordu. çok para vermeyin oyuncaklara, şişe kapağı atın onunla saatlerce oynarlar.

Anonymus944867

benimki 1.fotodakiyle çok fazla oynuyor öneririm toplu olanı

ZehraBulutt

Ben nerdeyse hiç oyuncak almıyorum artık, oynamıyorlar çünkü. Para vermeye değer olarak kedi oltalarını görüyorum bir tek onu da evde yapmak da mümkün.

İçi tel dışı plastik kaplı sert çamaşır ipleri var ya ona deliriyor benim kedilerim yılan gibi evde sürüklüyorum koşturuyolar peşinden. Bir de pipet çok seviyorlar. Arkadaşların dediği gibi kestane, fındık, fıstık, ceviz böyle kabuklu yemişlerle oynamayı da çok seviyorlar. Ucuz zevklerimiz var :)

Zeynepulku

Aynen o sekil gecen 15 liraya kedi tasi aldım süslü puslu yüzüne bakmadı ucundaki oyuncağı çıkartıp ipiyle oynatım deli gibi oynuyordu. Bizim kişi alüminyum folyo toplarına bayılıyor bir çubuğun ucuna bakıyorum onu birde dallarla oynamayı da seviyor ikisi birleşince deli oluyor. :d

Zeynepulku

Kelebekliyi çok merak ediyorum topluyuda alamk istiyorum ama ikisine verecek oaram yok belkinilerde birini daha Alirim. ckskvkdkkf evet tek kedi olunca oynayacak bir şeylere ihtiyaç duyuyor. Zaten sürekli oynamasını beklemiyorum bazenleri isim oluyor ilgilenmiyorum o zamanlar önüne koyayim oynasın diye almak istiyorum

Zeynepulku

Hareket eden fare -kurmalı da olur- aradım bulamadım linki varsa atar misiniz? Eğer bulursam onu alırım kesinlikle oynar bayılır öyle şeylere

Zeynepulku

Hepsini almak istiyoruuuuum - gozlerinden kalp çıkan emoji-

Zeynepulku

https://ty.gl/ddfeqv08c uzaktan kumandalıyı almaya param yetmiyor :' yeten alsın bence

Zeynepulku

https://ty.gl/r1viysu39 bunu alsam arkasına ip Bağlasam oynar ama araba cabuk bozulur mu ?