Hangi Oyuncak

Zeynepulku

1,5 yasında yetişkin erkek kedim var -kısır- iki oyuncak arasında kaldım :/ hangisini alsam bilemiyorum. Para verip alican oynasın istiyorum bckskjkcj. Sizce hangisi daha iyi kullandınız mi ? Aslında toplu olanlar oynar gibi ama kelebekli olanı da ben çok merak ediyorum :d

28 CEVAP

DoraFiko

En sevdikleri mavi pet şişe kapağı, pet şişe halkası, alimünyum folyoda yapılmış toplar bunlarla saatlerce oynayıp para verip aldıklarımla hiç ilgilenmediler :)

Petlover34

Toplu olani benimkiler yatarak patileriyle cikariyor toplari da koltugun altina atip oyunu 5 dk.da bitiriyorlar :( iki kedi olunca kendi aralarinda dalasmayi daha cok seviyolar seninki tek kediyse oynayabilir. Kelebekliyi bende alicam favorilere attim bakalim :)

Ozge00

Attığınız fareye bende baktım ama yorumlar kötüymüs baya. Diğerleri de pahalı baya.
Bizimkinin saklama huyu yok ama civcivi napti bilmiyorum hiç:D
Üstelik o civcivi pazardan 7 TL'ye almıştım.

Zeynepulku

Sanırım ikisininde almkatn Vazgeçtim :/

Esila46

Benim kedinin birsuru oyuncağı var keyfim geldi mi oynarım kafası yaşıyor ama kestane çok seviyor bı atiyorum deliriyor resmen ordan oraya futbol oynar gibi oynuyor :D

Zeynepulku

Sinek peşinden koşmaktan çok hoşlanıyor, kedi oktasiyla oynamayı da seviyor kelebek olanla da oynar gibi. ses çıkartıyor mu bu oyuncak sesinden rahatsız olabilir

Ayben02

Sağdaki biraz küçük diye biliyorum soldaki topu bir donderse çok güzel oynar bence ama kedinizi en iyi siz tanıyorsunuz :)

DoraFiko

Toplu olandan bizde var kedilerimin ikiside yavru yetişkin kediye nazaran daha oyuncular haliyle. İlk gelince bi yarım saat ilgilendiler sonra yüzüne bakmadılar. Hatta saklıyorum bazen unutuyorlar sonra çıkarıyorum yine bi yarım saat ilgilenip sonra görmüyorlar bile. Diğerini bilemiyorum ama :)

Ozge00

https://ty.gl/grrqacdp

Bende bu tarz bir şey alacağım :D
Birinci ile pek oynamiyorlar, siz oynatirsaniz belki.
Yada kurmalı fare alin. Bizde civciv vardi deli gib oynuyordu ama saklamış bulamıyorum.

Petlover34

Kurmali fare iyi bir secenek. Indirim gunlerini bekleyelim :))

Ozge00

https://ty.gl/kxtzkmu

Buna ne dersin? İkisi de var :D

DoraFiko

Özge00, bahsettiğiniz civcivde kurmalı değil mi onu bi arakadaşımda demişti bende alacağım benimkilere. Sizinkinindemi saklama huyu var :) birtane peluş fare vardı ikisi kavga ettiler oynamak için birbirlerinden kaçırdılar küçüğü alıp diğerine göstermeden odada oynuyor yatağın altına saklıyordu aklına geldikçe gidip oynardı büyüğe duyurmadan :) . Oda bulamıyor artık sakladığı yerde yok sanırım arıyor bazen odada :))

Zeynepulku

https://ty.gl/pk0sw956c buldum kurmalı fare uzaktan kumandalı arayacagim simdi :F

Pati_28

Bence 2.böcek yada kelebek gibi şeylerle oynamaya bayılıyorlar bizimkisi de evde sinek kovalasın :)

Buketbayraktar

Toplu olanı aldım sonunda çıkarıp oynatmak zorunda kaldık kelebek belki olur ama ben sonunda para vermeyi bırakıp Şişe kapağına geçtim aklını kaybediyor. Daha kapak açılma sesinde bağırarak geliyo :D