Tırmalama Tahtası

arzuozturkk

Kedim tırmalama tahtası yerine hep koltuklarin kenarini yatak başlıklarını tırmalıyor nasil bu huydan vazgecirebilirim lutfen yardim :((

9 CEVAP

Petlover34

Bu cogumuzun kanayan yarasi :) sipalar koltuk tirmalamayi bize inat yapiyorlar bence. Ben tirmalama tahtasinin ustunde oyuncakli olandan aldim arada ona atliyorlar elimle patilerini tutup tirmalatip odul mamasi veriyorum yok yine koltuk sehpa Allah ne verdiyse

Ayben02

Bende tirmalama tahtası var onu tirmaliyorlar ama koltukları tirmalamaktan da vazgeçmiyorlar

Alperen07

Ben bu işe çözüm buldum halı rulo halinde duvarın dibine koyduğum halımı gösterdim ona önce ben tırmaladım sonra geldi o yaptı aynısını o gün bugündür halı tırmalıyor ♪┌|∵|┘♪

Hennessy

biz hem halıyı hem koltuğu hem de tırmalama tahtamızı tırmalıyoruz bu aralar sandalyelerde eklendi bir türlü bir yere alıştıramadım ama feda olsun artık :)

Buketbayraktar

Ben pes ettim 6 buçuk aylık oldu Bi de kolkuklarım bu ikea koltuklardan tırtıklı o yüzden tahta onun için hiç bir şey ifade etmiyor. Koltuğun kenarı ip ip canı sağ olsun :D

NURSENA123

kedi nanesi olabilir belki

Kedi nanesi alıp tırmalama tahtasının üzerine sıkın. Sprey olanları da var kuru nane gibi olanları da var. Tercih size kalmış ve işe yarıyor. (:

alabalik32

Benimde bazaların sandığı tırmalama tahtasına benziyor ip ip oldu. Koltuklarına zarar vermedi ama deri sandalyelerim delik deşik oldu. Yine de helal olsun paşama ❤️

ayliny

Tırmalama tahtasının yanına kedinizi götürüp tırnaklarını çıkarttırıp değdirebilirsiniz. Kedi oltanız varsa tırmalama tahtasının üstüne getirin kediniz onu yakalamak için orayı tırmalayabilir. Tırmalama tahtasını bir köşeye koymaktansa bulunduğunuz odanın ortasına koyabilirsiniz. Böylece daha çok gözüne çarpar.