Lütfen Çözmemde Yardımı Olun

chromatica

2 aylık kedim her yerimi ısırmaya çalışıyor, geçen elimi kanattı. gerçekten artık dayanılmaz bir hal almaya başladı ne yapacağımı bilmiyorum lütfen önerilerinizi yazın

2 CEVAP

chromatica

şişşşt diyorum hep ama maalesef uzaklaşmıyor fazla da sesimi yükseltmek istemiyorum korkmasın diye. sadece bu huyu alışkanlık haline gelip büyüyünce yapsın istemiyorum umarım büyüyünce geçer

alabalik32

Bebek o daha oyun oynuyor. Dişleri kaşınıyor. O yaşta bizimkide aynıydı. Ayağımızı koltuktan aşağı sarkıtamazdık. Sürekli elimizi ayağımızı ısırırdı. Her ısırdığında yüksek sesle hayır veya şişştt diyip yanından uzaklaşın.