Reflex Marka Mama Kullananlar ?

nurrgizz

Anket

Memnun kaldım, öneririm.
(1 oy)
Memnun kalmadım, önermem.
(2 oy)
Toplam (3 oy)

Reflex markasının mini ırk tavuklu yavru mamasını kullanlar varsa memnun kaldılar mı merak ediyorum maltipoo cins 5 aylık 3,5 kilo oğlum için ayrıca yakın arkadaşımın 2 yaşın golden ve alman kurdu köpeği var oda reflex markasının büyük ırk köpekler için uygun olan mamalarını kullanmayı düşünüyor önerir misiniz ?

1 CEVAP

Mehmetkr

Küçük ırk zaten çok yetmeyecektir bence daha kaliteli alırsanız daha iyi olur. Büyükler için de reflex plus somonlu olanı genellikle köpekler iştahla yiyor ama zaten 2 köpek varmış mystic alın bence hem daha uyguna geliyor