Kedi Maması Tavsiyesi

ygiz_mrtt

klişe bi başlık oldu neyse uzun zamandır yoktum bu platformda, 10 kg Balıklı n&d'nin bitimine pek bi süre kalmadı aylardır kullanıyoruz. yavru iken tek seçenek tavuklu olduğu için rahattım ama aroma olarak yetişkinler için daha fazla alternatif var. Hepsini de deneyemeyeceğimden (daha doğrusu denetemeyeceğimden) yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi almak istedim. Mama piyasasından da burda olmadığım sürece uzak kaldım ve N&D dışı bi marka denemek istiyorum.

7 CEVAP

Anonymus641126

Brit care, matisse

Themis_hy

Bravery, fitmin, brit care

ayliny

Orijen, Brit Care, Acana bu üçüne bakabilirsiniz.

pammukprenses

Fitmin

Pati_28

Aslında ne ile başladıysa öyle devam etmesini öneririm çünkü sindirim sistemine zarar verir

Pati_28

Yinede iyi mamaları söyleyecem
Royal Canın
Hills
Pro plan
Acana da iyi

Pati_28

Ama ben royal canın kullanıyorum gayet de memnunum