Son Mama Tercihim

aycacetin2472

Mama olarak golosi almayi dusunuyorum. Fiyati uygun ama. Sagliklimi bilemedim. Sizce iyimi. Royal canin. Acana gibi mamalara. Durumum pek el vermiyorda

10 CEVAP

tika_waylan

Her mama her kediye uygun olmayabilir. Cok super kaliteli mamalar kediye kotu gelebiliyor. Ben Acana ve Pro Plan'i karistirip veriyordum memnundum ama Acana cok kaliteli iyi bir mama olamasina ragmen bazi keidlere kotu gelebiliyor yuksek protein orani. Bonacibo kullanip cok saglikli kediler de var belki de bunyeleri saglam genelde tekir keidler zaten bilirsiniz tekirler melez kediler daha saglikli cinslere gore neyse. Bonacibo kullanan baska bir kedide de kurtlanma oldu.
Kedinize ne iyi gelirse o iyidir veterinerin onerilerini dikkate alip ona gore deneyipnkarar vermek lazim.
Ayrica ben mama almadan once sitelerde indirimleri arastirip aliyorum cok uyguna geliyor. Pro Plan 400+400 kampanyasi olunca bol bol aliyorum.
Bazi arkadaslarim 15 kiloluk mama aliyor. Onlar da ucuza geliyor

tamam olur fena değil bazen proplan ve royal canin gibi markaların kampanyaları oluyor onlarıda takip edebilirsin ayrıca purina chat chow kitten da güzeldir fiyatı da çok fazla değil

Gofretsla

LÜTFEN ROYAL,HILLS,PROPLAN ALARAK YAVRUNUZA KÖTÜLÜK ETMEYİN CAT CHOW ÇOK KÖTÜ BİR MAMA KISACASI PURINA BERBAT BİR MAMA!!!! GOLOSİ ONLARDAN BİN KAT ÜSTÜNDÜR!!!!

tika_waylan

15 senedir Royal Canin kullaman ve kedisi cok sagliklo.masallah olanlar da var. Ben de Royal canin ile ilgili kitu seyler okudum o yuzden hic denemedim ama demek ki o kediye iyi geliyor.

Her mama her hayvana yaramaz. Biz kedimizde Golosi kullanıyoruz, henüz bir problem yok. Tüyler güzel, dışkı güzel :) Deneyip karar kılın. İçerik olarak orta düzey bir mama.

aycacetin2472

Cok tesekkurler. Onlarada bakacagim

aycacetin2472

Evt zaten goloside karar kildim. Yinede cok tesekkurler gofretsla

naz16

Merhaba,mamayla alakalı o kadar farklı yorumlar duyuyorum ki inanın aklım karıştı kimi Royal Canın iyi diyor kimisi çok kötü demekte banada yardımcı olmanızı istiyorum bugüne kadar Royal mama kullandım...Şeker şuan tam 12 aylık şimdiden teşekkürler

aycacetin2472

Sizde golosi kullanabilirsiz

aycacetin2472

Hepinize tesekkur ediyorum