Yüzümdeki Yağı Yaladı

dilaraasnn

Yüzüme nemlendirci yağ sürmüştüm onu yaladı biraz. Sürekli böyle şeyleri yalıyor hindistan cevizi yağı sürüyordum bu yüzden ama bugün doğal olmayan bir yağ sürdüm bir şey olur mu

1 CEVAP

sforselin

Küçük miktarlarda yediklerinde zararlı da olsa vücutları tolere edebilir, alerjisi yoksa. Maksimum az ishal olur ya da kusar, pek zannetmesem de. Doğal yağlar az miktarlarda güzel bu arada onlar için. Sindirimlerine falan iyi gelir