Kedim Yavrusunu Dövüyor!!

Aleyna0610

Benim kedim 6 buçuk aylıkken doğum yaptı tüm yavrularını sahiplendirdim fakat erkek olan yavrusunu ben büyüttüm birlikte büyüdüler dört aya kadar emdirdi sonra sütten kesti şuan anne kedim 1 yaşında yavru kedim 7 aylık ama annesiyle kavga ediyorlar düşman gibi saldırıyorlar sebebini öğrenmek istiyorum bu duruma ne yapabilirim aynı evde yasayamiyorlar yavrumu sahiplendirmek zorundamiyim 😔😔😔 lütfen sizden çözüm önerileri ve böyle yapma sebeplerini öğrenmek istiyorum 😔😔😔

5 CEVAP

NSukun

Bu dönem icerisinde ikisinden birini kisirlastirdiniz mi kisirlastirinca kokuları değişiyor birbirlerini tanıyamaz oluyorlar. Sahiplendirmenize gerek yok iyi kötü bir şekilde alisiyorlar tekrardan.

Yagizsolakk

Hayırsız evlatmış. Şaka bir yana anne evlat iletişimi bitmiştir. Bende yaşadım benzerini. Normal yani sonsuza kadar bi barış iki kavga normaldir. :)

aylinceyda

Erkek olan kısırlaştırılmadıysa bu yüzden agresif davranışlar sergiliyordur. Erkek kediyi kısırlaştırırsanız daha uysal olabilir. Belli bir zamandan sonra hayvanlarda aile duygusu kalmıyor.

Aleyna0610

Evet annesini kısırlaştırdim
Ama döndüğünde hala annesini emiyordu kisirlastirali 2 ay oldu ama 1 aydır falan yeni yeni düşman oldular benide cirmaliyor sinirlenince kıskanıyor gibi

Aleyna0610

Teşekkür ederim erkek kedimide kisirlastiracagim cevaplarınız için çok teşekkürler ☺️