N&D Mama

ayliny

Kedim şu an mama olarak N&D markasının tavuklu ve narlı mamasını tüketiyor. N&D’nin balıklı olan mamasına geçmek istiyorum. Önceden balık aromalı bir mama tüketmedi. Balıklı mama aldığınızda tüketmek istemeyen bir kediniz varsa veya N&D balıklı maması hakkında bilgi sahibi olan birileri varsa cevaplarsa çok sevinirim.

4 CEVAP

Hennessy

ben yaklaşık 6 ay nd tavuklu narlı kullandım fakat sonradan sevmemeye başladı aroma değiştirdim ocean serisinden morina balıklı mamaya geçtim 1-2 ay olucak her hangi bir sorun yaşamadık bu aromayı daha çok sevdi

sforselin

Tamamen balık bazlı beslemek çok önerilen bir şey değil. (Vahşi atalarında tamamen balıkla beslenen olmadığı için)
Bizimki balık çok sevdiğinden küçük pakette balıklı mama aldım. Ara ara veriyorum. Severek yiyor. Aynı marka değil ama

Themis_hy

Benim kızım nd morina balıklıyı ağzına sürmedi, iade ettim paketi

Sselin1

Kediler genel olarak n&d balikliyi seviyor bu zamana kadar verdigim kedilerin hepsi bayilarak yedi. Hatta kuru mamayi agzina surmeyen kedi bu mamayla kuru mamaya basladi. Ama illaki sevmeyen kedi olacaktir. Fikir olmasi acisindan sunu söyleyebilirm eger gimcat, schesir gibi balikli yas mamalari seviyorsa n&d balikli mamayi da severek yiyecektir