Kedim Isırmaya Basladı

damladamlaxx

kedim 3.5 aylık ve asırı derece ısırmaya basladi eskiden hic ısırmazdı acaba neden böyle yapıyo disleri kasınıyosa eger napmam lazim su anlık oyle sorun degil ama büyüdügünde cok acıtır eger oyun icin yapıyosa alıssın istemiyorum yaptıgında hayır diyip odanın dısına koyuyorum anlık geciyo ama bikac saat sonra tekrar yapıyo

2 CEVAP

1453Fatih

O yaşlarda çok sık 6 aylığa yakın diş çıkarırlar şimdi dişi kaşınıyordur diş kaşıma oyuncakalrı var aldım ama kedim yüzüne bakmadı elimi parçalamyı tercih ediyor poşeti top haline getirip oynatabilirsiniz yumuşak olunca ısırıyorlar

incirreis

Benim 2,5 aylık kedim de ısırıyor baya, dişleri kaşındığını düşünüyorum. Temiz parmağımla damağını kaşıyorum biraz rahatlıyor bi deneyin derim