Acilll

aycacetin2472

Arkadaslar eve bi.3-4gunlugune bi kedi daha gelicek 2 side.aynii kuma tuvaletinii yaparmi. Biri 7 aylik van kedisi diyeri 6 aylik tekir. Lutfen. Acil.cevap

10 CEVAP

dollfacepersian

3-4 günlüğüne mi gelecek? Ben 3-4 güne gelecek diye anlamıştım. Bence de alıştırma sürecine gerek yok. Zaten alıştırma süreci 1-2 günde bitecek bir şey değil. En iyisi birbirine çok göstermemek. Kediler 2-3 aylık olsa sorun olmazdı belki aynı ortamda olmaları. Birde cinsiyetleri ne acaba?

Badems

Hayir. Kediler birbirine alismadan boyle bir seye kalkismayin bence. Kendi kediniz tepki gosterebilir diger kedi de bolca pat yiyebilir. Uc dort gunlukse sadece gelecek olani ayri bir odada tutun cok karsilastirmayin. Mamasi ve tuvaleti de orada olsun.

dollfacepersian

Badems 'e katılıyorum.
Onlara zaman tanıyın. Kademeli alıştırma süreci uygulayın. Birde bence alışsalar bile kum kapları ayrı olsun. Bulaşıcı hastalık gibi riskli durumlar olabilir

aycacetin2472

Asil mesele. Kedinin tuvaletini tasimak. Gelecek olan kuzenim. Tek gelecek. Ve hem.kedi hem tasima cantasi falan cok agir olacak. O yuzdn pek. Mumkun deyil nasil yapacagiz

aycacetin2472

Peki ayni ortamda yaparlarmi. Misal. Kumlari. 1 er metre arayla.olsa.

dollfacepersian

Tabi alıştıktan sonra sorun olmaz. Hatta birbirlerinin kumlarını da kullanabilirler. O yüzden dışkı da veya idrarda herhangi Bi sorun olduğunda ikisini de kontrol ettirmek daha doğru bence

Badems

3-4 gun kalcaksa alistirmanin ne anlami var bunu anlamadim. Kaldi ki 3-4 gunde de alismazlar oyle. O surecte bolca kavga ederler. Yemek kaplarinin ve tuvaletlerinin ayni yerde olmamasi lazim.

aycacetin2472

Biri erkek biri kız ikiside kısırlaştirilmamis

dollfacepersian

O zaman bence hiç karşılaştırmayın. Yaşları tam ergenliğe giriş yaşı. Çiftleştirmeye çalışırlar büyük ihtimalle

aycacetin2472

Evet zaten gelirken getirmekten vaz gecti. Ama yinede bilgilenmis oldum. Hepinize tesekkur ediyorum. Petlebi ailesi