Erkek Kedi Kısırlaştırma

Ayseenur10

Arkadaşlar 4-5 yaşında bi kedi kısırlaştırdım bugün ve dün gece 12 den beri mama vermedim. Bugün öğlen 12-13 gibi ameliyattan çıktı 1-2 saat durduktan sonra almaya gittim. Geldiğimizden beri 3 defa kustu ama bağırarak kusuyor normal mi? Birde üstünü örtüyorum ama bazen örtülmek istemiyor gibi kalkıp az ötesine yatıyor, sıcak tutulmalı diye biliyorum. Gaz anesteziyle kısırlaştı bu saatten sonra herhangi bir sağlık sorunu olmaz değil mi? 1 defa kaka ve 1 defa çiş yaptı

3 CEVAP

NSukun

Elektrikli soba gibi bişey açarsanız önüne gidip yatar üstünü örtmeye pek sevmiyor olabilir kusması 24saate kadar devam edebilir çıkardığı sesle ilgili bilgim yok endişe etmeyin yarına kendine gelir

bbeyzvv

sıcak tutulmak zorunda değil oda sıcaklığı yeterli ama içiniz rahat etmeyecekse yanına sıcak su koyabilirsiniz örtüye sarıp

ilk gün 15 defaya kadar kusabilirler normal bu

Ayseenur10

Teşekkür ederim arkadaşlar veteriner hekimde söyledi ama endişelendim 3 defa kusunca