Mama Tazeliği

YigitGocmen

Merhaba ben kedim için Royal Canin Kitten 10 Kg mama almayı düşünüyorum. Bu mama da hesaplarıma göre kendisine yaklaşık 16 ila 20 hafta yani 4 5 ay yetecektir. Acaba bu mama 4-5 ay içerisinde kendi poşetinde saklanması dahilinde bile bayatlamaya uğrar mı?

1 CEVAP

duyggn

Ben ağzını sıkıca bağladım, güneş görmeyen kuru bir yerde tutuyorum. Üç buçuk ay oldu herhangi bir bayatlama bozulma olmadı hala iştahla yiyor. Ufak cam kaplara koyup kuru yerde saklayan arkadaşlar da var ya da poşet poşet bölüp saklayan.