Kedim Bir Süredir İshal 2Gundur De Kanli Yapiyor Ne Yapmam Gerekiyor ?

Canimmecnun

Kedim bir suredir ishal ama ishali gecmedi hic tam olarak ic dis parazit icin ilacini icmisti . 2 gun once karma aşısini yaptirdim ve ishal icinde igne vurdu veteriner fakat hala duzelmedi ishali ve hala kanli yapiyor lutfen yardimci olabilecekler varsa yardim ederseniz cok sevinirim oglumu cok seviyorum ona birsey olsun istemiyorum lutfen yardimci olun

7 CEVAP

iyi akşamlar dilerim öncelikle. Kediniz ishal durumundayken hangi zihniyet karma aşı yaptı. Aşı sağlıklı hayvana yapılır . ayrıca ishal için ne iğnesi yapıldı yavru kedilerde ishal çok ciddi bir durumdur. ishal paraziter olabilir, viral olabilir bakteriyel olabilir. çok acil bir şekilde tedavi edilmesi gerekir . istanbul içinde iseniz yardımcı olayım kliniğimde değilseniz de bir yol haritası belirleyelim

tamam doğru söylemişte başta hasta olan hayvana aşı yapılmaz her neyse mama olarak ne veriyorsunuz? verdiği hap ishal için onu mutlaka vermeye çalış birde eczaneden reflor satın al bir küçük paketini 2 kaşık yoğurt içine karıştır onu yesin 1 hafta flagyl ve refloru kullan

Canimmecnun

Ben nigdedeyim burda en iyi veterinerin o oldugunu soylediler ne yapmam gerektigini hic bilmiyorum normal yemk yemesi istahinda hareketliliginde hic sorun yok ama ishal ve bu beni cok korkutuyor

Canimmecnun

Flagyl diye hap icirmemi soyledi birde hapi 4 e bolup sabah aksam ver dedi

Canimmecnun

Tamam yaparim sagolun peki bi de yaptigi igneyle ilgili baska soru cevp acmistim orada resimleri de koydum ona da bakabilir misin

Canimmecnun

Reflor migde koruyucuydu demi

Canimmecnun

Mama olarak ta mito kullaniyorum kuru mama