Kedim Kanli İshal Lütfen Yardim Edin

Canimmecnun

Kedime 2 gun once bu asilari ve hapi verdi veteriner hekim ne yapmam gerektigini hic bilmiyorum lutfen bana yol gosterin hala ishal kedim ve oglumun iyilesmesini cok istiyorum simdiden yardimda bulunanlara cok tesekkurler

4 CEVAP

zehrabebek

siz onu mutlu edin ve maması çok önemliii

alina_2004

Sıvı yedirmeyin çok ve mamasına dikkat edin

patili

canım mutlaka prebiyotik probiyotik içeren bir takviye yapman lazım. gimpetin bu macunları da olabilir, vedavet in lactoferon'unu veya http://www.vedavet.com/urun_detay.php?grup=2&id=30
bu linkteki ürünü öneririm. veterinerinize sorun bu 2 ürünü ve eğer tamam alın işe yarar derse alın hemen kullanmaya başlayın. kaka kabını dezenfekte edin. kanlı ishal cünkü viral bir hastalık. o nedenle virüslerin öldürülmesi temizlenmesi en aza indirgenmesi açısındsn çok önemli

patili

canım mutlaka prebiyotik probiyotik içeren bir takviye yapman lazım. gimpetin bu macunları da olabilir, vedavet in lactoferon'unu veya http://www.vedavet.com/urun_detay.php?grup=2&id=30
bu linkteki ürünü öneririm. veterinerinize sorun bu 2 ürünü ve eğer tamam alın işe yarar derse alın hemen kullanmaya başlayın. kaka kabını dezenfekte edin. kanlı ishal cünkü viral bir hastalık. o nedenle virüslerin öldürülmesi temizlenmesi en aza indirgenmesi açısındsn çok önemli