Kedinin Kulak Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

mervecem

Kedinin kulak bakımı ne sıklıkla nasıl ve hangi ilaçlarla yapılmalıdır

2 CEVAP

tika_waylan

Kulak temizleme losyonlaroi var ama pek gerek duymuyorum.
Veteriner kontrollerinde veterinere sildirmek sanirim daha iyi yanlis sielrsek hassas ya kulaklari yanlis bir sey yapmayalim. Ya da veterineriniz gostersin naisl silindihini ona gore siz silin. Benim var nasil yapacagimi bilemedim valla bosu bosuna duruyor kulak temizleme losyonu.

hazalsenol

Veterinerim siliyor. Biz hassas olduğundan ve ne kadar içeri gireceğimizi bilemediğimiz için veterinere kontrole gittiğinde sildiriyoruz