Kedi Cinsi

Arkadaslar kedim hangi cins

13 CEVAP

suddeez

Tekirish longhair

Zeynepulku

Cins olmayabilir

Minikmuezza

Mavi rus gibi

pompompurin

nebelung veya gri uzun tüylü tekir

Cins olduğu bariz ortada banada nebelung gibi geldi yinede melezde olabilir veterinere danışın o soyler zaten

alabalik32

Benim yavrunun ufaklığınada benziyor. British Shorthair de olabilir. Tekir ile kırmasıda olabilir.

pathossmom

nebelung yada mavi rus

gizemaslan

cins değil

ecrinnurAslan

Cins ama ne cins anlayamadım

Zeynepalex

Melez kimi duruyor çok anlamam ama tekirlik var sanki. Sağlıkli ömrü olsun :)

elifozzdemiir

nebelung

Gulsahka

Neden kediler gri renk ve az uzun tüylü olunca cnsi sorulur ki? Ne fark eder? İlla bilmek isterseniz veterinere gidin sorun zaten gidiyorsunuzdur.

Uslukate

Yüzünde bi mavi rusluk var