Proplan Pupy Medium Mama 3 Kg Yavruya Verilir Mi?

Minelucky

arkadaşlar
2 aylık labrador cinsi küçük kızıma (3 kilo) proplan pupy medium kuzu etli mama aldım paketin üstünde ki 10-25 kg ibaresine dikkat etmemişim.Bu mama kızıma fazla mı gelir en küçük değerden versem ?

2 CEVAP

Merhaba gönül rahatlığı ile verebilirsiniz .

Gofretsla

HAYIR VERMEYİN BERBAT BİR MAADIR(PROPLAN,ROYAL CANIN,HILLS) ÇOK KÖTÜ BİR MAMADIR. MAMANIZ BİTİNCE BAŞKA AMMAYA GEÇİN DERİM BARF DİYETİ UYGULAYABİLİRSİNİZ BEN BARF UYGULAMAYA BAŞLADIM YENİ YENİ KESİNLİKLE PROPLAN KULLANMAYIN BAKMAYIN VETERİNERLERE ROYAL,HILLS,PROPLAN MUHTEŞEM SUPER PREMIUM BİR MAADIR DİYE GEZDİKLERİNE ET ORANI EN FAZLA %20 TAHIL ORAMNI YÜKSEK MEYVE SEBZE İÇERMEYEN KÖTÜ MAMALARDIR ONLAR SEVGİLİ KÖPEÜĞİM.COMDAKİ MAMLARIN ARDINDAKİ KORKUTUCU GERÇEK ADLI PAYLAŞIMA BAKARSANIZ BENİ DASHA İYİ ANLŞAYACAKSINIZDIR EMİNİMKİ