Kedi Kan Aldırma Ve Testlerin Fiyatları ?

Zynpkck

Selam kömür hanım artık 3 yaşında o yüzden çekap gibi tüm kan sayımlarını yaptırmak istiyorum totalde kaç tl tutar yaptıran yada bilgisi olanlar yazabilirmi ?

8 CEVAP

Milahs

Şehirden şehire, ilden ile değişiyor. İl-ilçe yazarsanız ona göre en azından aynı yerde olan varsa cvp verir

cookieeee

100 tuttu benimki

Zynpkck

Isparta merkezdeyim ben

elifozzdemiir

antalya da 400 tl ama isparta da daha uygun olacagini dusunuyorum

Alimeozmutlu

İzmir de 350 TL

ferhat05

Kan testi genellikle 100 tl ama bazı arkadaşlar umarım karaciğer testinden bahsediyordur. Karaciğer testi de 400 tl ortalama olarak.

Zynpkck

Beklediğimden az fiyat neyse ya veterinerimize bi gidip sorayım

Zynpkck

Sordun ve tüm kan sayımları 300 tl