Kaka Bulaştırma

Topacc

Kedim 3,5 aylık. Şimdiye kadar böyle bir sorunla karşılaşmamıştım ama bir kaç gündür etrafta bulaşmış kakalar görüyorum. Yani kuma yapıyor ama etrafa da bulaştırıyor bunu yaşayan var mı? Neyden kaynaklıdır ve bu sorunu nasıl çözebilirim?

7 CEVAP

suddeez

Bizde yaşadık onu. Wcsini her gün temizleyin kakasının üstüne basıp dağıtabiliyorlar

Mert2021

merhaba sorununuz düzeldi mi acaba veya nasıl düzeldi bende de aynı problem var malesef

Oqrenerde06

Tuvaletini sevmıyor rahat etmıyor olabilirmiş.

Topacc

Cevaplarınız için teşekkür ederim, bayadır girmediğim için yazılanları şimdi görüyorum. Tuvaletini her gün hatta her kaka yapışından sonra temizliyorum. Ama ben görene kadar yeni yaptığı kakayı bulaştırıyordu sanırım. Bulaştırdığı her yeri sirkeli suyla temizliyordum o süreçte ve o sıra daha yavruydu oyun oynamak istiyordu. Genelde de bu bulaşma vakaları evde kimse yokken oluyordu. İlgi isteğinden kaynaklı olabileceğini düşünüp daha çok oyun oynamaya başladım. Ne etkili oldu bilmiyorum ama sonrasında geçti bu durum :)

Elliiiis

Yumuşak kaka yaptığında da oluyor bı durum. Koklayıp kapatmaya çalışırken patiye bulaşıyor ama kalıcı değildir

diablerose

tuvaleti kapali tuvalet mi

Topacc

Bizimki açık tuvaletti