Kedinin Tuvaletine Giderken Bağırması

Sulecrn

Arkadaşlar kedim tuvaletine giderken bağırır şekilde miyavlıyor sebebini anlayamadım. Birde temizlik yaparken direk pipisini temizliyor. Bugün böyle siyah birşey gördüm pipisinin üstünde peceteyle aldım. Bir fikriniz var mi nedeb böyle yapıyor acaba?

5 CEVAP

suddeez

Veteriner hekiminize danışın

Berrefilizzz

Aynı durum bizde olmuştu idrar yolları sertleşmesi olmuş azitro diye bı şurup içtik geçti

Sulecrn

Yarın vet. Hekime mantar tedavisi için gideceğiz bunu da soracağım ama size de sormak istedim belki içinizde yaşayan vardır bu durumu

Sulecrn

....

HayruNisa

Veteriner hekim ne dedi acaba bilgi verebilirmisiniz benim kedimde aynı sizinki gibi tepki veriyor bnde götüreceğim önceden size sorayım