Kış. Soğuk Hava

aycacetin2472

Arkadaşlar lutfen herkez kapisinin onune mama. Su. Veya. Islatilmis. Ekmek. Koyunuz. Daha demin markete gittim. Gordugum goruntuyu birdaha unutamiyacagim. Markeye aglayarak gittim. Yan bahcemizden yetiskin. Bi kedi. Donarak. Can vermis. Yanina gittigimde islak ve donuk bi haldeydi. Ve bildigim bi kediydi. Yani sitemizin. Bilinen bi kedisiydi. Lutfen arkadaslar. Ne yapmaliyim bu kediyi. Kime gidebilirim. Bu kedi burda kalmasin

7 CEVAP

Delall

Merhaba arkadaşlar, internette çok ucuz mamalar var 15 kilosu 50-100 lira gibi düşük rakamlara. Bunlardan alıp kapınızın önündeki hayvanları besleyebilirsiniz ya da küçük bir poşete mama koyup çantanızda taşıyabilirsiniz böylece aç olduğunu anladığınız sokak hayvanlarına yardımcı olmuş olursunuz .

tika_waylan

Oof cok uzuldum basin sagolsun. Kedi eger olduyse yasamiyorsa gommen gerekiyir eline eldiven gecirip gom eger bir hastaligi varsa senden eve gidince kedine bulasabilir. Kisin daha fazla sokakara mama koyup, kartonlardan siginabikecekleri kedi evleri yapmaliyiz suyun icine zeytinyagi damlatip donmasini engelleyebiliriz.

milodelisi

Torba yardımıyla başka kediler yemeden alın:( Bir yere gömebilirsenizde çok güzel olur.

aycacetin2472

Eyer birazda canli olsaydi. Eve alip. Besleyip. Temizleyecektim. Ama. Malesef hayatta deyildi:((

aycacetin2472

Evet bnde. Kedime yas mama alirken fazladan aldim ve balkonumuzun onune koydum

inci_kedi

Evet ya bu konuda daha duyarlı ve hassas olalım hayvancılıklar aç kalmasın havalar çok soğuk... :(((((

aycacetin2472

Evet bnde öyle.yapacagim