Kedimin Tırnağına Bir Şey Olmuş, Ne Olduğunu Bilen Var Mı?

edacious

Kedimin arka patisinin tırnağı fotoğraftaki gibi, dokunduğumda canı yanmıyor kaçmıyor ama çok garip görünüyor, yaşamış olan varsa yardımcı olabilir mi? Veterinere götürmeli miyim?

2 CEVAP

ferhat05

Çok kötü kaptırmış gibi görünüyor. Hasar almış ya da çürümüş gibi. Böyle bir şey hiç yaşamadık ama veterinere götürmeniz daha iyi olur. Böyle bir şey yaşayan arkadaşlar anlatır daha iyi bir şekilde.

aylinceyda

Bir yere kıstırmış olabilir. En iyisi veterinere sormak çünkü canı acımıyor bile olsa enfeksiyon kapabilir.