Mama Seçimi

inci_kedi

Herkese iyi akşamlar kedim henüz 2 aylık profine kitten kullanıyorum acaba iyi bir mama mı bilen varsa bilgilendirebilir mi ???

9 CEVAP

Bende Bozita'yı öneririm yukarı da arkadaşların önerdikleri mamalarda iyi Hill's gibi mesela ama Bozita'yı da düşünebilirsiniz. Geyik etli, somonlu gibi kediciklerin bayıla bayıla yediği yüksek et oranlı mamaları mevcut :)

Gofretsla

Evet bir arkadaşım kullanıyor.kedisi 3 yaşında üstelik hiç kötü yorumlar alan bir mama değil gönül rahatlığıyla verebilirsiniz.

Gofretsla

Rica ederim:)

Kesinlikle, güzel bir mama. Ama daha iyi super premium bir mamaya geçebilirsiniz, maddi olarak sıkıntınız yoksa. Acana ve N&D tavsiyemdir :)

Iyi bir mama sıkıntısı yok. Ama royal canin , hills , n&d gibi markalar kadar iyi oldugunu zannetmiyorum .

Gofretsla

Royal canın , hills, proplan %20 et,%4 TUZ,%27 Tahıldan oluştuğunu biliyormusunuz? Artık siz karar verin ne kadar Güzel olduğunun. Ve tabikide profine onlardan kat ve kat üstün bir mama.

inci_kedi

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar...

inci_kedi

Teşekkürler :)

inci_kedi

Teşekkürler :)