Kedim Poposunu Yalıyor Ama Nedense Tam Temizlenmiyor??

Gkocg

kendi temziliğini yapıyor, poposunu da temizliyor gayet ama hep minik kaka parçaları kurumuş halde anüsünde görüyorum. kuyruğunu havaya diktiğinde özellikle görünüyor. Evin herhangi bir yerine bulaştırdığını görmedim hiç. Yalarken göbeği üstünden ikiye katlanıyor gibi olduğu için araya ulaşamıyor mu ne anlamadım. çok da silmek istemiyorum temizlik alışkanlığını kaybetmesin diye. napsam bilemedim. normal bir durum mu yoksa?

2 CEVAP

ezginalci

Benim kedim bebekken yapıyordu bunu hafif ıslak pamukla siliyordum, o da herhalde ıslaklıktan rahatsız olup temizliyordu. Öyle yapa yapa alıştırdım. Kediniz kiloluysa temizlemek için ulaşamıyor da olabilir.

Gkocg

kilosu da çok değil aslında. 6 aylıkken falan sahiplendik, o zamandan beri böyle. ara ara ıslak pamuk sürüp ben de temizledim ama dediğim gibi ulaşamıyor sanki. yoksa sık sık yalanıyor. acaba normal mi diye düşündüm ama değil galiba