Kedi Sahiplenmek İstiyorum...

Yavuz1987
Yavuz1987

237 Puan

Merhaba Bursa'da elden teslim alacağımız 2-3 aylık yavru sahiplenmek istiyoruz ailemize yeni bir neşe olacak. Yardımcı olabilecek biri çıkarsa sevinirim.


9 CEVAP

sforselin
sforselin

119121

Burada ilanlar bölümüne bakabilirsiniz.
Ama bir uyarı, tek yavru kedi bakmak zor. Oyun ihtiyaçları çok fazla ve can yakmadan oyun oynamasını öğretmek oldukça zor. Maddi olarak iki kediye bakabilecek durumunuz varsa iki yavru kedi sahiplenmeyi düşünebilursiniz. Yoksa yetişkin bir kedi daha iyi olur sizin için.


Yavuz1987
Yavuz1987

237

İlanlara sürekli bakıyorum hatta ortada bir kedi yok ama bütün ihtiyaçlarını sipariş verdim bile. İlk kediyi sahiplendikten sonra belki 2. Kardeşi de sahiplenebiliriz.


suleren
suleren

13320

İnstagram'daki sahiplendirme hesaplarına bakabilirsiniz. Bursanın patileri gibi hesaplar var.


suleren
suleren

13320

Eğer sabırlıyım, sakinim ve vaktim var diyorsanız yavru kedi sahiplenin tabii ki. Petlebideki ilanlara bakabilirsiniz.


sforselin
sforselin

119121

Kucakçılığın cinsiyetle alakalı olduğunu düşünmüyorum. Sokaktan yetişkin kedi de sandığınız kadar zor değil. Kısırlaştırması yapıldığında -karakterine bağlı olarak değişir elbette ama- gayet eve hemen uyum sağlıyorlar bence. Arkadaşım 13 yıldır sokakta yaşıyor olan bir kediyi sahiplendi. Dışarıda baya hırçın olan kedi şimdi pamuk gibi. Tek amacı kendini sevdirmek.


Yavru kediler tek olucaksa oldukça oyuncu olacakları için size istemeden zarar verebilirler oyun ihtiyacını karşılamak için 2 kedi almanız daha olumlu sonuç verir


aylinceyda
aylinceyda

14266

Oyuncu olup olmaması kedinin karakterine bağlı bir durum. Bazı kediler sakin bir yapıya sahip olabiliyorlar. İlk başta karakterini gözlemleyip sonrasında aynı karaktere sahip bir kedi sahiplenmeniz kedilerinizin anlaşması için daha iyi olur. @sahibimiariyorum @satin_alma_sahiplen @kedipatisisema @kedi_sahiplendirme @kedigiller_ @kedisahiplenelim @yavrukedisahiplenme instagram sayfalarına bakabilirsiniz. :)


betul18
betul18

4613

kucakçı kedi seviyosanız dişi sahiplenin vaktiniz yolsa ve çalışıyosanıx yavru ilk tercih olmasın ama sokaktan yetişkin kediyi eve alıştırmak zor olabilir evden sahiplenmek daha mantıklı


Kedinin karakteri cinsi yada cinsiyetiyle alakalı değil tamamen karakter 6 buçuk aylık erkek smokin kedim var 2 aylıkken sokaktan sahiplendik tam bir kucak bebesi kendini sevdirme delisi kendinden geçiyor sevilirken gırr gırr yapa yapa. Ki veteriner bile smokinler yaramaz oluyor hırçın oluyor demişti ilk dozu 3 kişi 2. Dozu 3 kişi zor yaptılar aşıyı ama evde pamuk gibi


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 175 Görüntüleme
  • 9 Cevap
  • 0 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 32557 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR