Bahçede Buldugum Bi Kedi Grip Gibi Yemiyor İckiyo Nefes Almakta Zorlaniyo Ve Biraz Önce Zorla Su

kubra_kayal

Icirmeye calisirken ağzından koyu sarı bi salgı geldi sizce ne yapmalıyım

10 CEVAP

kubra_kayal

İnanın veteriner e götürecek durumda değilim

Gofretsla

Peki ben size birkaç tarif vereyim eğer durumumuz yoksa sokak kedilerine ücretsiz bakıyorlar merak etmeyin. Suyu kaynatın nane peri demleyin suda güzelce. Sonra bal koyun ve haneleri süzüp atın geriye kalan sıvıyı eğer ağzında (yara,vb durumu yoksa) çok severek içecektir eğer sevmezse şırıngayla verin ve yakınızdaki oetshoptan güzel bir mama alın yada 400gr(10 TL) golosi alabilirsiniz onu yetmezse siz ıslatıp kaşık kaşık yedirin.yoğurt ve sütten uzak tutun(kısacası süt ürünlerinden) uzak tutun. Ona yumuşak bir yer hazırlayın bir şişenin içine yada sıcak su torbasının içine kaynar su koyun bir havluyla sarın.mutlaka sıcak tutun ama ateşi olabilir siz yinede soğuktan Koruyun onu birkaç güne iyileşmezse mecbur veteriner burada bir üye var vethekmehmetkoc ona da özelden mesaj atıp sorularınızı sorabilirsiniz her zaman özelden sorularınıza açığım İyi Patiler...

Gofretsla

İstanbulda veteriner rahatlıkla bulursun hem.....

kubra_kayal

Çok teşekkür ederim söyledik lerinizi yapacağım

Gofretsla

Tabiki de bir veterinere goturmelisin

Therumeysa

Barinaktaki kediler icin antibiyotik kullaniyorduk veterineride ilk yanimiza aldigimizda kedimizin bu durumu icin azitro yazmisti ise yaradi tabi ama azitro direncini dusurdu sogukta direncinin dusmemesi iyi olur her gun yemek vermeye calis kis aylarinda yemesi cok onemli

kubra_kayal

Üzgünüm herseyi denedim yarın olsaydı bi sekilde bi yolunu bulup veterinere götürecektim fakat can cekiserek öldü elimden hicbisi gelmedi

Queeninannesi

Öldümü :(

kubra_kayal

Malesef evet

Gofretsla

Off:(:(:(:(:( tüh kuzum benim Allah sabır versin