Aminosol

Zeynepulku

Aminosoo ne ise yarıyor? Faydasını gören var mi? Kendi yaptığım yas mamanın içine katmak için vitamin kompleksi arıyorum. Başka öneriniz var mı? - sokak kedileri içinde kullanacağım fiyati uygun okura çok sevinirim önerilerinizin- :)

5 CEVAP

Bu konuda bir fikrim yok benimde yorumlari takip ediyor olacağım 😊birseyi merak ettim siz nasil yas mama yapiyorsunuz bende yapmak istiyorumda

ferolet

Bence kullanacaksanız da yine de bir veterinere danışın. Çünkü bizim veterinerimiz kedim kabız olduğunda vermişti mesela, ishal yapıcı etkisi varmış. Bir de sadece gerekli durumlarda kullanılan bir vitamin de olabilir o yüzden danışmak en mantıklısı:)

sforselin

Canvit'in bi tozu var. Nutrimin olması lazım isminin. Sürekli içindekileri inceleyeceğim diyorum ama bi türlü yapmadım. Evde yapılan mamalara katılması için hazırlandığını söylüyordu

Zeynepulku

Tavuk göğsü ve ciğer&türk haslayıp içine havuç kabak tatli kabak gibi koyuyorum. Bu kadar 🙆

Zeynepulku

Ay evet ben de nutrimin almayı düşünüyordum ismini unutmuşum. Aminosoldan daha iyi onun alırım. Teşekkürler 😇