Kedim Aşırı Saldırganlaştı

Cook

2 gün önce de yazmıştım bizden uzaklaştı diye. Dokundurmuyor, sevdirmiyordu kendini. Dünden beri de aşırı saldırgan. Gece canım acıdığı için ağlarım artık. Aşırı hırsla, homurdanarak ısırıyor. Fiziksel bi belirti göstermediği için veteriner sadece sakinleştirici tablet verdi. Verdim bi tane ama hiçbir işe yaramadı. Adim atamıyoruz evde,neden olabilir? Veteriner kızgınlıktan da olabilir dedi ama kizginlikta değil sanki şu an

2 CEVAP

cansuuranus

Bızım kızdada saldırganlık yokdu ama asırı saklanma huyu vardı. Uzman bı kedı psıkologyla ırtıbate gectım egerkı bı saglık sorunu yoksa felıway onerdı . Feliwayden ınanılmaz memnun kaldım. Bı arastrın derım sıze . Felıway saldırgan kedılerıde sakınlestırıyor. Egerkı saglık sorunu yoksa butcenızde musaitse 1 ay deneyın memnun kalcagınızı dusunuyorm

Cook

Teşekkür ederim veterinerimizle konuşup deneyelim artık :(