Kedime Kaliteli Mama Arıyorum??

Delaluna

Kedimi sahiplendiğim süreçten bu yana britcare’royalcanin’ proplan’ hills ‘ mystic kullandım şuan 7 aylık briti hiç sevmemişti canin proplanı ve hillsi yiyor mystic mamayıda yememişti hiç bu kullandığım mamalar hakkında hiç iyi yorumlar okumadım şimdiye kadar mistik ve brit harici tabi.

3 CEVAP

Delaluna

Purina one bende kullandım mama araştırırken baktım şimdi içeriği güzel değil sanırım mısır buğday gibi içerikler olmamalıymış birde et türevi yerine kesin etten oluşan içerikli mamalar almalıymışız msytic iyi herhalde 🤔

Seydatpc

Merhaba. Ben mystic le başladım başlarda yemesede sonradan severek yedi. İçeriğide ben gayet uygun. Fiyat performans. Fakat ben daha iyi olur diyerekten purina one geçtim şuanda. Çok severek yiyor bunuda.

Siyahiinci

Orijen, acana ya da nd