Çok Acil Cevap Lazım

YigitGocmen

Merhaba kedim 4 aylik Sarman. Maması bittiği için yeni mama sipariş ettim fakat bir türlü gelmedi. Maması da şu an bitti. Ben kedime yarın sabah kendisini en azından birkaç gün idare edebilecek kendisine zarar veremeyecek ne yemek yapabilirim? Acilen cevaplarinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

4 CEVAP

Uzmbey

Kesinlikle baharat ve tuz olmasın

NSukun

Tavuk haşlayabilirsiniz içerisine azar azar patates kabak havuç rendeleyip etten az olacak şekilde iç organ ekleyebilirsiniz ciğer kalp taşlık gibi yalnız iç organları fazla kaçırmamaya dikkat edin anladığım kadarıyla bir kaç gün sadece onu yiyecek ciğerin fazlası zarar azı karar maddi durumunuza göre balık veya et de karıştırabilirsiniz buna hatta biraz zerdeçal ve karabiber eklerseniz süper olur

elcnugr

Tavuk haşlayabilirsin çokaz da pirinci sadece suda haşla blendırdan hepsini geçir yedir. Arada sadece tavuk da yedir. Ya da petshoptan yaş mama al yedir.

Gzdekc

https://www.google.com/amp/s/yemek.com/amp/ev-yapimi-kedi-mamalari/
Bu belki biraz yardımcı olur. Marketlerde olan gourmet markalı yaş mama da idare eder bir süre.