Boynunda Yara Gibi Birsey Farkettim

Nurdankorkmaz

Kedimin boynuna dogru yanak kısmında bu sekilde yaraya benzer birsey farkettim. Ilk başta severken elime takildi tüylerinin arasindan aralayıp bakinca bunu gördüm. Sizce ne olabilir bilgisi olan yardimci olabilir mi. Bu hafta goturcem veterinerine ama bilgisi olan yardimci olabilir mi

6 CEVAP

Nurguloruc

aynısını ben de kedimde gördüm bilen biri varsa yardımcı olursa cok iyi olur

Sulecrn

Benimkindede var aynısı acaba tırnaklarıyla kaşırken tırnağı mı geçiyor

Nurdankorkmaz

Bende ole düşündüm iki tarafindada var kasirken olabilir belki.

Verdatrtp

Sizinle aynı olmayabilir ama benim kedimde de böyle derisinde yaralar var fotoğrafta attığınız gibi ama ondan daha çok ve kabuklanıp dökülmeye başladı. Veterinere gittiğimde tam teşhis konulmadı ama veteriner hekim pire ısırığına karşı alerji dedi. Toplam tedavi süresince 6 iğne vuruldu kedime. Şu an iyileşme sürecinde ama geçmezse yeniden gideceğim. Kedimin boynu, ensesi, kafası böyle şu an. Umarım yakın zamanda iyileşir.

kaanpolat

Mantar belirtisi olabilir karma aşısı sonrası oluyor genelde yada mamaya bağlı alerji

Nurdankorkmaz

Pireyle alakali olabilir dedi veterinerimiz iç dis parazit vakti gelmisti onlari yaptirdim yaralari iyileşti