Dikkatli Olun/Böbrek Taşı

milodelisi

Bu sitede herkesin övdüğü ve bayıldığını söylediği mama olan N&D kullanıyorduk son 1 aydır. Bu hafta başı bir çok sorun keşfettik. Çiş yapamama, şiddetli karın ağrısı gibi. Şu an kedimiz veterinerde böbrek taşıyla. Veteriner onlara gelen kedilerde bu mamayı kullananların hepsinde bu sorunun olduğunu söyledi. Kedime gerekli tedaviyi yaptırıyorum. Bu yazıyı bilinçlendirmek için yazıyorum. Herkesin övdüğü bu mama nedeniyle hayvanım veterinerlik oldu. Sorunun nedeni başka bir nedenden değil, her türlü test yapıldı. Kediniz için mamayı VETERİNERİNİZE danışarak alın, aynı duruma düşmeyin.

34 CEVAP

SelinTuksal

kullanıyorum, gayet de memnunum

Salem78

Merhaba benimde kedimin idrar yollarında iltihap çıktı kan isemeye başlamıştı. veterinere götürüp tedavisini yaptırdım.Hills s/d kullanmam gerektiğini söyledi birde ilaç verdi 1 ayda sorun geçti ben hala bu mamayı ve ilacı kullanmalimiyim.Baska mama veriyorum şuan yine aynı sorunla karsilasabilirmiyim

Tengu

Nasıl bir mama bir ay içinde böbrek taşı yapacak allah aşkına ya toplam 6-7 ay civarı nd kullandık yıllarca nd kullanan var sizin dediğinize göre bu hayvanların hepsinde böbrek taşının âlâsı olmalı. Bence de veterineriniz nd mama satmadığı için öyle demiştir. VE HANGİ MAMA BİR AYDA CİDDİ SEVİYEDE TAŞ YAPABİLİR Kİ biraz mantıklı düşünün lütfen. Önceden kullandığınız mama neydi?
Ayrıca geçmiş olsun

baranertaga

Arkadaşlar konu 4 senelik yanlız yeni bi olay değil belki düzelmiştir nd artık