Antibiyotik Baslamali Miyim

Therumeysa

Anket

Baslamaliyim zarar vermez
(0 oy)
Baslamamaliyim zarar verir
(4 oy)
Toplam (4 oy)

Apartmanda baktigim kedi her gun mamasini yiyor kucuk bir kutuda kaliyor henuz burun akintisi yok ama acaba hasta olmasin diye c vitaminli antibiyotik baslamali miyim yoksa bu ona zarar mi verir ve onerdiginiz herhangi vitamin yada antibiyotik var mi

4 CEVAP

Eczaneden multivitamin çocuk şurubundan alıp günde 1 cc ağızdan enjektör yardımıyla içirebilirsin antibiyotiğe şu aşamada gerek Yok

Bence veterinere sorun

Therumeysa

Vet ogrencisiyim hocama sorucam da acaba sacma mi olur sebepsiz kullanmak diye cekindim

Kittylover

Antibiyotik agir olanilir