Kedimin Gözünde Ne Var Acil

Kedim daha 15 günlük diğerlerinin gözleri normalken bu küçüğümün gözleri böyle nedenini bilen varsa yardımcı olabilir mi resimde bi gözünü kısmış normalde ikisinde aynı boyutta

10 CEVAP

Duman14

O zaman hiç bir fikrim yok ama acilen veterinere götürün tavsiyem

perde inmiş gibi görünüyor, bizimkinde de olmuştu tek gözde bebeklik döneminde, bir süre neo-kort kullandık geçti, ama siz yine de mutlaka bir hekime danışın geri dönüşü olmayan bir durum yaşanmasın diye...

aycacetin2472

Gozlerinin kisik olmasi bi. Problem deyilde niye gozleri tamamen mavi. Bn hic suana kadar boyle gormedimde

Duman14

Flashtan dolayı olabilir kıskıklığının nedeni belki milroptur tam anlayamadım ama benim kedimin ki de kısıktı vet mikrop dedi damla sıktık bir süre geçti vet e götürün bir de gözleri flashtan dolayı mı öyle yoksa mavi mi

Duman14

Flashtan dolayı olabilir kıskıklığının nedeni belki milroptur tam anlayamadım ama benim kedimin ki de kısıktı vet mikrop dedi damla sıktık bir süre geçti vet e götürün bir de gözleri flashtan dolayı mı öyle yoksa mavi mi

gözleri mavi o şekilde

Bulut_kedi

Bence bi veteriner hekime danışmalısınız umarım kötü bişiy değildir...

tahare

Gözünde çapak var gibi gördüm. Kaynatılıp dinlendirilmiş suya pamuk batırıp bi silin bakalım. Flaştan belki kısmıştır olmazsa hekşme götürün

Benim gördüğüm kadarıyla kör hayvanların gözleri öyle oluyor ama,yanlış bilgi vermeyelim.Siz bir veterinere gösterin bence.

Kittylover

Havadan herhangi bir virus bulasmis olabilir