Kızımla Gezmeye Çıkma

Siyam cinsi kızımı bazen dışarı gezmeye çıkartmak istiyorum ama ya ana kucağında ya da şeffaf kedi çantasında düşünüyorum. Yere bırakmadığım sürece ana kucağında herhangi bir pire veya mikrop kapma olasılığı var mıdır? Teşekkür ederiz...

14 CEVAP

scharnhorst

bence çıkarmayın. malum, ortalıkta salgın da var. evinizin bahçesi varsa orada beraber dolaşmanız iyi olur.

suddeez

Bir sıkıntı olmaz bence

suddeez

Ama dışarıya alışırsa ilerde başınız ağrıyabilir

Mehdem

Sorun olmaz sadece sürekli kapı önünde çıkmak ister

Salihaylmz

Yere bırakmadığınız sürece bir şey olmaz ama yere inmek isteyebilir belli bir zamandan sonra alışırsa

elifozzdemiir

evinizin bahcesine cikarmayin bence gordukce gitmek isteyebilir alistigi icin arabayla falan uzak yerlere cikarabilirsiniz bence

Arabayla veteriner dışında gezmedik ve evimizin bahçesi yok bayağı yukarda oturuyoruz hani dışarı çıkamaz istese de

baranertaga

Ama camdan balkondan atlama riski var bu defa

Gldmkskl

2 kedim var tasmalarını takıyorum her yere geliyorlar benimle piknik vs :) sorun da olmuyor aşıları tamsa.

pencerelere sineklik yapılacak yine de problem olur mu

Bikedi

Fotograftaki gibi geziyorsaniz bi sorun olmaz bence:)

ya sormayın o gezme değil deprem olduğunda dışardaydım eve girip hemen alıp çıkmam gerekti taşma kutusunu falan bile almadım ondan full öyle dolaştık :) pek rahat olmuyor anakucağım olsa çok çok rahat ederiz :)

Pati_28

Eğer çıkarırsanız taşıma sırt çantaları var gezdirme tasması derdim ama mikrop falan bulaşır

yusufsaygin2

Kedilerin dışarı çıkma gibi bir gereksinimleri yoktur. Dışarı çıkmak onu strese sokmaktan başka hiçbir işe yaramaz.