Acil Mama Öneri

Cakeyta

Arkadaşlar sorumun cevabını bi türlü bulamıyorum lğtfen yardımcı olun. Sokakta beslediğim 5 aylık kediler için kilosu 15-20tllik mamalar arıyorum. Bu ay 6kilo yediler pahalı mama maalesef alamam. Şu an bonacibo veriyorum ama hiç sevmiyorlar lütfen öneri yapın internetten de alabilirim kalitesiz çöp mamalar yedirmek istemiyorum

12 CEVAP

Zeynepulku

yetişkin mystic felicia da alabilirisiniz bence yerler aralarında yavru yetiskinde çok fark yok gibi.

Mehmetkr

Mystic öneriyorlar genelde o fiyata

Mehmetkr

20 TL'ye felicia da alabilirsiniz

Cakeyta

Felicia da mystic de yavru jedi mamaları pahalıya kaçıyor bu yavrular haricinde de besleme yaptığım için alamıyorum;(

Cakeyta

Öyledir ama mesela 2.5 aylık 2 kedi daha besliyorum onlara da bu mamadan vereceğim ve yetişkin maması biraz yetersiz kalmaz mı

Cakeyta

Zaten 15kg alınmadığı sürece sanırım kilosu yaklaşık 30tlye geliyor ;( 15kg alırdım ama mama da seçiyorlar o riske girmeyi istemiyorum

scharnhorst

migrosta purina one'dan alıyorum çok sıkışınca. normalde verdiğim n&d markalı mama hep 2 kg'lık aldığımdan çabuk tükeniyor. yeniden n&d sipariş verene kadar özellikle hafta sonları purina one beni idare ediyor. yememezlik etmiyorlar.

Cakeyta

Bu da o bütçeyle ne arıyor diyeceksiniz ama market mamaları.. hep gömmüşümdür alacağımı sanmıyorum sağolun :/

Mystic'in kilosu 15-20 liraya geliyor zaten. Ben kendi kedim için de Mystic alıyorum artık. Baktınız beğendiler 15 kiloluk alırsınız, hatta 5 kiloluğu olsaydı öyle alacaktım ben de.

Cakeyta

Valla internette 1.5kilosu falan 60tl :(

mishapamuk

**********'da Mito isimli bir mama var. kilosu 12 tl 5 adet 60 tl ye alabilirsiniz. deneyin derim

Cakeyta

Mitonun yavru kedi maması yok sanırım, tanecikleri hakkında bilginiz var mı büyükler mi. Bunlar büyük taneli manalara hiç gelemiyor