Kedim Bunları Tüketiyor Zararlı Mı ?

egzocan

kedim ıspanak pırasa havuc yeşil fasulye gibi yemekleri yiyor biz yiyince istiyor özellikle yeşil fasulyeye deli oluyor . vermek durumunda kalıyorum fakat zararlımı pek bi bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim

5 CEVAP

dollfacepersian

Bu yemekler insanların yediği şekilde yani yağlı,tuzlu ve baharatlı olduğu için zararlıdır. Yemek istemesi onun için iyi olduğu anlamına gelmiyor. Kesinlikle yagli,tuzlu,sekerli,baharatlı,acılı,laktozlu şeyleri vermeyin.

Queeninannesi

Zararlı mı bilmiyorum ama kuru mama dışında pek bişey vermeseniz iyi olur çünki bi süre sonra dışkısı kokmaya başlıycaktır

Gofretsla

Salçalı, yağlı,tuzlu ise kesinlikle Yedirmeyin!!!! İlerde böbrek sorunu oluşabilir. Bunların çiğ halini verebilirsiniz zaten dollfacepersian cevap vermiş benim yerime

egzocan

yorumlarınız içim çok teşekkürler bu kadar tehlikeli olduğunu bilmiyordum .dikkat edicem kesinlikle

Duman14

Yoğurt ve üstünde ekleme olmadığı sürece balık verilebilir ama balık çok uyku yapıyor o yüzden tasımlık az miltar bir de bunalrın sofradan geldiğini görmesin yoksa siz yemek yerken dadanır başınıza