Alerjen Mama

elifozzdemiir

alerjen mama onerebilir misiniz guzel icerikli
fiyat olarak 1.5kg mamaya max 100-120 verebilirim

4 CEVAP

Cook

Veterinerimiz Nature's Protection Superior Care White Cat önermişti bize. Beyfendi çok seçici olduğu için 1 hafta kadar yedi bir daha yüzüne bakmadı. Beyaz kediler için özel üretilmiş bir mama, ve 1 hafta içinde çok toparlamıştı. Eğer yedirebilirseniz veteriner hekiminizden alabilirsiniz, petshoplarda satılmıyor. 1.5 kilosu 150 tl

elifozzdemiir

guncel

elifozzdemiir

internette de var bakayim ona da cok tesekkurler icerigi de iyi gibi

Cook

Rica ederim