Sebebi Sizce Ne Olabilir?

Eliiiifff

Kedim iki buçuk aylık bir aydır bizimle normalde çok oyun oynardı şimdi yatağımın altına gitti köşede duruyor bazen çıkmaya yelteniyo çıt sesinden bile korkuyor durduk yere oldu korkutmadık birseyden 1 saattir bu şekilde ne yapmalıyım veya sebebini bilen biri var mı?

8 CEVAP

elifozzdemiir

olabilir

Yagizsolakk

Olabilir. 2 kedimden biri babam geldiğinde boksör gibi pati sallamıştı. Size tavsiyem yabancı gelirse evinize, kedinizi tuvaletiyle su ve maması ile bi odada tutmanızdır. Ama geniş bi alan olmalı.

elcnugr

Bi kaç gün gözlemle. Hasta olabilir. Ağrısı olduğunda da yapıyorlar böyle.

Yagizsolakk

Herhangi rahatsız edici birşey olmuş olabilir. Yani benim kediler mesela çamaşır çırpma sesinden biri irkiliyor. Onun için daha detaylı düşünüp sebep bulabilirsiniz. Sebepsiz olmaz ama ona emin olabilirsiniz.

Eliiiifff

Eve yabancı gelmişti pek kalabalık sevmiyor ondan olabilir mi

Eliiiifff

Umarım tedirginliğini aşabilir

Yagizsolakk

Geçer büyük ihtimal. Birazda sessiz ortam sağlarsanız yararı görülür. Ağrı denmiş oda bi seçenek mantıklı.

Eliiiifff

Gözlemleyeceğim cevaplarınız için çok teşekkürler