4 Gündür İshal

Gamzeoa

Kedimi yeni sahiplendim 7 aylik ama ishal geldiginden beri onun icin korkuyorum patates haslamasi yemiyir tavuk gogsu haslamasi yedi bugun ama yine duzelmedi ishal ama surekli gitmiyor nesesi yerinde sadece kakasi civik

6 CEVAP

Tengu

4 günde çok su kaybetmiştir veterinere götürün aşıları vs tam mı iç parazit zamanı geldiyse o yüzden de ishal olabilir

Berrefilizzz

2 3 gün verin tavuk haşlaması düzelme olacaktır

Berrefilizzz

Yada veterinere danışarak probiyotik kullanabilirsiniz biz öyle yaptık

Patiskoo

Haşlanmış patates keserdi aslında ama 🤔 Kedilerde ishal biraz problem mutlaka veterinere götürmelisiniz.

Irms

Yeni ise ortam değişikliğinden falan ishal olabiliyorlar düzenli birkaç gğn patates pirinç tavuk haşlayıp verin

Gamzeoa

Tombişim iyileşti ablaları