Kedim Kısır Ama Hala Kızana Giriyor?

Serpl

Merhaba! Kedimi 3 ay önce kısırlaştırdım fakat 2 aydır 3 günde bir kızanda vet. Götürdüm ultrasonla baktılar parça görünmüyo ameliyatmı başarısız napcam bilemiyorum çok üzgünüm

6 CEVAP

Yagizsolakk

6 ay boyunca kanda mevcut olan hormonal salgılar bulunmaya devam ediyor onun için bi problem yoktur. 6-7. Ayını bitirdiginde nadirende olsa devam ederse;
Öğrenilmiş cinsel davranıştır denebilir. Onun için bi problem yoktur. Geçmiş olsun sıkıntıya girmenize hiç gerek yok.

Serpl

3 günde bir 13 gün kızana giriyo artık kedim huzursuz evdekiler uykusuz sürekli kızanda ameliyattan önce bu kadar kızanda degldi dr hormon iğnesi vurdu 3 ay sonra gelin tekrar ameliyat edelim ama parçayı bulamaya bilirz dedi

Serpl

3.vet beyfendi küçük şehirde oturuyorum aldım daha büyük donanımlı bi Fakülte’ye götürdüm aynı şeyleri söylüyolar bu sitede belki bu durumu yaşayan biri varsa dedim ama yazanda pek yok sizden başka 😔

Yagizsolakk

Tamamen kumar ve vücut bütünlüğünü bozdurmanızda hiç gerek yok. Şayet böyle bi durum var ise yani parça dedigi şey erkekse veya dişiyse üreme organından bahsediyoruz. Başka bi veteriner hekime götürmeyide deneyebilirsiniz bence

turkuler

Merhabalar aynısı başımıza geldi bir aydır uyku uyuyamıyoruz ve maalesef tekrar operasyon oldu içerde iki yumurtalık bırakılmış

senaau

Nabtiniz durum hala devam ediyormu 1.5 yıl sonra kısırlaştırdigim kedimde aynı sorunu yaşıyorum. 2 hafta önce kizana girmişti dün yine girdi