Kedim Dişlerini Vuruyor

kedicamur

Sürekli yapmasa da oynarken bazen hızlı hızlı ağzını açıp kapıyor, çenesi kasılıyormuş gibi oluyor, tak tak tak diş vurma sesleri geliyor.

Normal mi? 2 aylık sarman

4 CEVAP

MaideHazel

daha önce hiç duymamıştım , danışmanızda fayda var :(

AydannD

Bazen sinek gördüklerinde falan çeneleri bıyıkları titriyo da acaba onun gibi bir şey mi bilemedim Veterinere Sorsanız iyi olur

kedicamur

güncel

damladamlaxx

benim kedimde aynı hareketi yapıyor sinege ya da kuslara ama onu mu diyorsunuz bilmiyorum bıyıkları titretiyo falan eger oysa oyun oynadıgı icin yapıyolar